Продукція > ROYALOHM > 2D03WGJ0472T5E
2D03WGJ0472T5E
2D03WGJ0472T5E ROYALOHM
chip-network.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Resistor networks
Description: Resistor network: Y; 4.7kΩ; ±5%; No.of resistors: 2; 62.5mW; SMD
Type of resistor network: Y
Resistance: 4.7kΩ
Tolerance: ±5%
Number of resistors: 2
Power: 62.5mW
Mounting: SMD
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Terminal pitch: 0.8mm
Body dimensions: 1.6x1.6x0.5mm
Max. overload voltage: 100V
Resistor features: terminals of all resistors are separated
Operating temperature: -55...155°C
Min. insulation resistance: 1GΩ
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resistor networks, Description: Resistor network: Y; 4.7kΩ; ±5%; No.of resistors: 2; 62.5mW; SMD, Type of resistor network: Y, Resistance: 4.7kΩ, Tolerance: ±5%, Number of resistors: 2, Power: 62.5mW, Mounting: SMD, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Terminal pitch: 0.8mm, Body dimensions: 1.6x1.6x0.5mm, Max. overload voltage: 100V, Resistor features: terminals of all resistors are separated, Operating temperature: -55...155°C, Min. insulation resistance: 1GΩ.