Продукція > ADVANCED ENERGY > 2LE24-N30-10PPM-DAF
2LE24-N30-10PPM-DAF
2LE24-N30-10PPM-DAF Advanced Energy
en-hv-1le-15le-series-data-sheet-1847823.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -2kV DC HVout, 30W, Chassis-mount, I10 differential interface, 10ppm/ C Temperature Coefficient, DA-15 input connector (Female)
Написати відгук