2LE24-P20-LGH
2LE24-P20-LGH Advanced Energy
en_hv_1le_15le_series_data_sheet-1847823.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +2kV DC HVout, 20W, Chassis-mount, I10 differential interface, LGH HVout connector
Написати відгук