Продукція > EVERBUILD > 2POWERGRIP50
2POWERGRIP50
2POWERGRIP50 EVERBUILD
Виробник: EVERBUILD
Description: EVERBUILD - 2POWERGRIP50 - TAPE, DOUBLE-SIDED, POWERGRIP, 50MM
tariffCode: 39191080
Rollenlänge - metrisch: 2.5m
Klebstoff: Klebstoff aus Synthesekautschuk
rohsCompliant: NA
Trägermaterial: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NA
Banddicke, gesamt: 31.5mil (0.8mm)
usEccn: EAR99
Klebebandfarbe: Farblos
euEccn: NLR
Bandbreite - Imperial: 1.97"
Bandbreite - Metrisch: 50mm
Produktpalette: Everbuild - Mammoth Powerful Grip Tape
productTraceability: No
Rollenlänge - imperial: 8.2ft
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVERBUILD - 2POWERGRIP50 - TAPE, DOUBLE-SIDED, POWERGRIP, 50MM, tariffCode: 39191080, Rollenlänge - metrisch: 2.5m, Klebstoff: Klebstoff aus Synthesekautschuk, rohsCompliant: NA, Trägermaterial: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NA, Banddicke, gesamt: 31.5mil (0.8mm), usEccn: EAR99, Klebebandfarbe: Farblos, euEccn: NLR, Bandbreite - Imperial: 1.97", Bandbreite - Metrisch: 50mm, Produktpalette: Everbuild - Mammoth Powerful Grip Tape, productTraceability: No, Rollenlänge - imperial: 8.2ft, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).