2R470SB-8T2
2R470SB-8T2 Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
131-2rt-8t2%20series.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: GDT 470V 10KA 2 POLE SMD 8MM T2
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Microde Button
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - DC Spark Over (Nom): 470 V
Impulse Discharge Current (8/20µs): 10000A (10kA)
Fail Short: No
Number of Poles: 2
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GDT 470V 10KA 2 POLE SMD 8MM T2, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Microde Button, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - DC Spark Over (Nom): 470 V, Impulse Discharge Current (8/20µs): 10000A (10kA), Fail Short: No, Number of Poles: 2.