Продукція > PANASONIC > 2SEPC2700M+T
2SEPC2700M+T
2SEPC2700M+T Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+CI+4+AAB8010+2SEPC2700M+8+WW
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5volts 2700uF ESR 10mohm
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 2SEPC2700M+T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2SEPC2700M+T 2SEPC2700M+T Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+CI+4+AAB8010+2SEPC2700M+8+WW Description: CAP POLYMER 2700UF 20% 2.5V T/H