2SEPC330MZ+TSS
2SEPC330MZ+TSS Panasonic Electronic Components
2SEPC330MZ
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5volts 330uF ESR 7mohm.
Інші пропозиції 2SEPC330MZ+TSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2SEPC330MZ+TSS 2SEPC330MZ+TSS Виробник : Panasonic AAB8000C247-1131709.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5volts 330uF ESR 7mohm