2SEPC330MZ
2SEPC330MZ Panasonic Electronic Components
2SEPC330MZ
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ Low Frequency: 209 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.18 A @ 100 kHz
на замовлення 442 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ Low Frequency: 209 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.18 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції 2SEPC330MZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2SEPC330MZ 2SEPC330MZ Виробник : Panasonic AAB8000C247-1131709.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5volts 330uF ESR 7mohm