Продукція > PANASONIC > 2SEPC470MZ+TSS
2SEPC470MZ+TSS
2SEPC470MZ+TSS Panasonic
AAB8000C247-1131709.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5volts 470uF ESR 7mohm
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 2SEPC470MZ+TSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2SEPC470MZ+TSS 2SEPC470MZ+TSS Виробник : Panasonic Electronic Components 2SEPC470MZ Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V T/H