3.0SMCJ11CA-AQ
3.0SMCJ11CA-AQ Diotec Semiconductor
30smcj50.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 164.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 164.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.