3.0SMCJ17A-AQ
3.0SMCJ17A-AQ Diotec Semiconductor
30smcj50.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: IC
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 108.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: IC, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 108.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.