3.0SMCJ17CA-AQ
3.0SMCJ17CA-AQ Diotec Semiconductor
30smcj50.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVSDIODE,SMC,17V,3000W,BI
Packaging: Strip
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 108.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Написати відгук
Description: TVSDIODE,SMC,17V,3000W,BI, Packaging: Strip, Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 108.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive.
Інші пропозиції 3.0SMCJ17CA-AQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ17CA-AQ 3.0SMCJ17CA-AQ Виробник : Diotec Semiconductor 30smcj50-3324052.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS, SMC, 150C, 3000W, Bidir, AEC-Q101