3.0SMCJ24A-AU_R1_000A1
3.0SMCJ24A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
3.0SMCJ10A-AU_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 77.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 77.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ24A-AU_R1_000A1 3.0SMCJ24A-AU_R1_000A1 Виробник : Panjit E05083E5B5DE66676693A39C875F03C3EF3AA7F9FFA1910C672703986BE4CD44.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3000W,Transient Voltage Suppressors,SMC,24V,UNI