30-4201IA-720 Pepperl+Fuchs, Inc.
t2367_eng.pdf?v=20240612031236
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INCREMENTAL ROTARY ENCODER(NON-S
Packaging: Box
Output Type: Push-Pull
Mounting Type: Flange Mount
Orientation: User Selectable
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Encoder Type: Incremental
Detent: No
Pulses per Revolution: 720
Actuator Type: 12mm Dia Round End
Built in Switch: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INCREMENTAL ROTARY ENCODER(NON-S, Packaging: Box, Output Type: Push-Pull, Mounting Type: Flange Mount, Orientation: User Selectable, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Encoder Type: Incremental, Detent: No, Pulses per Revolution: 720, Actuator Type: 12mm Dia Round End, Built in Switch: No.