Продукція > C3CONTROLS > 300-S40N30D00
300-S40N30D00
300-S40N30D00 c3controls
Виробник: c3controls
Description: NR 40A 3P 120V 60HZ/110V 50HZ
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 120VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NR 40A 3P 120V 60HZ/110V 50HZ, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 120VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 40 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Part Status: Active.