302R29N100JV3E-****-SC
302R29N100JV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
ac-safety-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 10PF 250VAC C0G/NP0 1808
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
302R29N100JV3E-****-SC 302R29N100JV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics johanson_dielectrics_product_catalog-1771745.pdf Safety Capacitors 250VAC 10pF 5% NPO