302S43W222KV3E-****-SC
302S43W222KV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
jdi-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 1812
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
302S43W222KV3E-****-SC 302S43W222KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics johanson_dielectrics_product_catalog-1771745.pdf Safety Capacitors 250VAC 2200pF 10% X7R