Продукція > KEMET > 30HV14N332JN
30HV14N332JN KEMET
30HV14N332JN
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage, High Temperature
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.620" L x 0.300" W (15.75mm x 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: Downhole
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Capacitance: 3300 pF
Написати відгук
Description: CAP CER RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, High Temperature, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.620" L x 0.300" W (15.75mm x 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: Downhole, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Capacitance: 3300 pF.