Продукція > KEMET > 30HV23N102KN
30HV23N102KN KEMET
30HV23N102KN
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.470" L x 0.270" W (11.94mm x 6.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.375" (9.52mm)
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.470" L x 0.270" W (11.94mm x 6.86mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.375" (9.52mm), Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Capacitance: 1000 pF.