3118X335H
3118X335H Tri-Star Industries, Inc.
3118X335H.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.47"DIA X 0.34" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.47" Dia x 0.34" H (11.9mm x 8.5mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 176 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.47"DIA X 0.34" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.47" Dia x 0.34" H (11.9mm x 8.5mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Інші пропозиції 3118X335H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3118X335H 3118X335H Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners Made In USA) Tri-Star Tapered Brass Heat-Set Threaded Inserts, 5/16"-18 Thread Size, 0.335" Installed Length