3124X562H
3124X562H Tri-Star Industries, Inc.
3124X562H.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.47"DIA X 0.56" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.47" Dia x 0.56" H (11.9mm x 14.3mm)
Type: Insert
на замовлення 2144 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.47"DIA X 0.56" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.47" Dia x 0.56" H (11.9mm x 14.3mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3124X562H 3124X562H Виробник : RAF Electronic Hardware 3124X562H.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Tri-Star Tapered Heat-Set Threaded Inserts, Brass, 5/16"-24 Thread Size, 0.562" Installed Length