3124X562HSS
3124X562HSS Tri-Star Industries, Inc.
3124X562HSS.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.47"DIA X 0.56" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.47" Dia x 0.56" H (11.9mm x 14.3mm)
Type: Insert
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.47"DIA X 0.56" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.47" Dia x 0.56" H (11.9mm x 14.3mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 3124X562HSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3124X562HSS 3124X562HSS Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners Made In USA) Tri-Star Tapered Heat-Set Threaded Inserts, Stainless Steel, 5/16"-24 Thread Size, 0.562" Installed Length