Продукція > SR PASSIVES > 32.768K-6914SMD-SR
32.768K-6914SMD-SR
32.768K-6914SMD-SR SR PASSIVES
WX4.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: SMD quartz crystals
Description: Resonator: quartz; 32.768kHz; ±20ppm; 12.5pF; SMD; 6.9x1.4x1.3mm
Frequency: 32.768kHz
Mounting: SMD
Frequency stability: ±3ppm
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 6.9x1.4x1.3mm
Resonator tolerance: ±20ppm
Power: 1µW
Type of resonator: quartz
Capacitance: 12.5pF
Terminal pitch: 5.1mm
на замовлення 1851 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Resonator: quartz; 32.768kHz; ±20ppm; 12.5pF; SMD; 6.9x1.4x1.3mm, Frequency: 32.768kHz, Mounting: SMD, Frequency stability: ±3ppm, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 6.9x1.4x1.3mm, Resonator tolerance: ±20ppm, Power: 1µW, Type of resonator: quartz, Capacitance: 12.5pF, Terminal pitch: 5.1mm.