325LE103100
325LE103100 BREVETTI
SR325-EN.pdf
Виробник: BREVETTI
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; LIGHT; Bend.rad: 100mm; L: 990mm; Int.height: 25mm
Colour: black
Manufacturer series: LIGHT
Type of cable accessories: cable chain
Version: frames openable from outer radius
Length: 990mm
Internal height: 25mm
External height: 38mm
Bending radius: 100mm
Internal width: 103mm
External width: 120mm
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; LIGHT; Bend.rad: 100mm; L: 990mm; Int.height: 25mm, Colour: black, Manufacturer series: LIGHT, Type of cable accessories: cable chain, Version: frames openable from outer radius, Length: 990mm, Internal height: 25mm, External height: 38mm, Bending radius: 100mm, Internal width: 103mm, External width: 120mm.