Продукція > CALIAN > 33-3972E-00-0300
33-3972E-00-0300 Calian
Виробник: Calian
Description: TW3972E SMA MALE 300MM
Packaging: Bulk
Features: Cable - 300mm, LNA
Mounting Type: Adhesive, Chassis Mount
Frequency Range: 1.164GHz, 1.525GHz ~ 1.254GHz, 1.606GHz
Applications: Beidou, Galileo, GLONASS, GPS
Gain: -1.5dBic, 2.5dBic, 4dBic
Termination: MCX Male
Number of Bands: 2
VSWR: 1.5
Antenna Type: Ceramic Patch
Height (Max): 0.323" (8.20mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.209GHz, 1.57GHz