3323V-1-104 PASSIVE TECH
Виробник: PASSIVE TECH
Effective electrical travel: 210° ± 10°; 6,8x6,8x6,2mm; power: 0.50W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Single turn cermet trimmeR 3323V; 100kR PO 3323vk100
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 440 шт:
Написати відгук
Effective electrical travel: 210° ± 10°; 6,8x6,8x6,2mm; power: 0.50W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Single turn cermet trimmeR 3323V; 100kR PO 3323vk100, кількість в упаковці: 50 шт.