3323W-1-102 PASSIVE TECH
Виробник: PASSIVE TECH
Effective electrical travel: 210° ± 10°; 6,8x6,8x6,2mm; power: 0.50W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Single turn cermet trimmeR 3323W; 1kR PO 3323wk001
кількість в упаковці: 28 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Effective electrical travel: 210° ± 10°; 6,8x6,8x6,2mm; power: 0.50W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Single turn cermet trimmeR 3323W; 1kR PO 3323wk001, кількість в упаковці: 28 шт.