335LI125075 BREVETTI
335LE040100_en.pdf
Виробник: BREVETTI
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; Bend.rad: 75mm; L: 1040mm; Int.height: 35mm
Version: frames openable from inner radius
Length: 1040mm
Internal height: 35mm
External height: 50mm
Internal width: 125mm
External width: 141.5mm
Bending radius: 75mm
Type of cable accessories: cable chain
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; Bend.rad: 75mm; L: 1040mm; Int.height: 35mm, Version: frames openable from inner radius, Length: 1040mm, Internal height: 35mm, External height: 50mm, Internal width: 125mm, External width: 141.5mm, Bending radius: 75mm, Type of cable accessories: cable chain.