Продукція > 3M > 3380-48MMX45M
3380-48MMX45M
3380-48MMX45M 3M
3mtm-aluminum-foil-tape-3380.pdf
Виробник: 3M
Description: TAPE ALUM FOIL SIL 1.89"X49.2YDS
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 147.6' (44.9m) 49.2 yds
Thickness: 0.0033" (3.3 mils, 0.084mm)
Tape Type: Aluminum Foil
Width: 1.89" (48.00mm)
Usage: Holding, Joining, Sealing
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Aluminum Foil
Thickness - Adhesive: 0.0013" (1.3 mils, 0.033mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0020" (2.0 mils, 0.050mm)