358C1445B4I2T CTS-Frequency Controls
VCXO-358C-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC VCXO 144.5000MHZ HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 65mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 144.5 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 144.5000MHZ HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 65mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 144.5 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції 358C1445B4I2T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
358C1445B4I2T Виробник : CTS Electronic Components VCXO-358C-datasheet.pdf VCXO Oscillators 144MHz 2.5V 50APR 30ppm -40C +85C