35TQC2R7MYF
35TQC2R7MYF Panasonic
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 35VDC 2.7uF 300m POSCAP
на замовлення 1146 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 35TQC2R7MYF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
35TQC2R7MYF Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C54.pdf Description: CAP TANT POLY 2.7UF 35V SMD