36M40MF022
36M40MF022 Essentra
MicroPlasticsCatalog41259300.pdf
Виробник: Essentra
Standoffs & Spacers Male Female Threaded Standoff, M4, 22mm Spacer
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M4X0.7 NYLON 22MM, Packaging: Bulk, Gender: Male, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 1.241" (31.53mm), Between Board Height: 0.866" (22.00mm), Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M4x0.7.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36M40MF022 36M40MF022 Виробник : Essentra Components MicroPlasticsCatalog41259300.pdf Description: HEX STANDOFF M4X0.7 NYLON 22MM
Packaging: Bulk
Gender: Male, Female
Color: Natural
Material: Nylon
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 1.241" (31.53mm)
Between Board Height: 0.866" (22.00mm)
Diameter - Outside: 0.236" (6.00mm) Hex