36PR100KLF
36PR100KLF TT Electronics/BI
36.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 100K OHM 0.3W PC PIN TOP
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 100K 6MM ST TOP ADJ.
Інші пропозиції 36PR100KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36PR100KLF 36PR100KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics 36.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 100K 6MM ST TOP ADJ