3751H-1-202L Bourns Inc.
3750.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: POT 2K OHM 1W HYBRITRON LINEAR
Packaging: Tray
Resistance (Ohms): 2k
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: User Defined
Mounting Type: Servo Mount
Termination Style: Solder Turret
Actuator Length: 0.375" (9.53mm)
Actuator Type: Round
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.094" (2.38mm)
Resistive Material: Hybritron®
Taper: Linear
Rotation: 3600°
Number of Gangs: 1
Number of Turns: 10.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 2K OHM 1W HYBRITRON LINEAR, Packaging: Tray, Resistance (Ohms): 2k, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Servo Mount, Termination Style: Solder Turret, Actuator Length: 0.375" (9.53mm), Actuator Type: Round, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.094" (2.38mm), Resistive Material: Hybritron®, Taper: Linear, Rotation: 3600°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 10.0.