Продукція > GRAYHILL INC. > 37FBR4-AAW4241N
37FBR4-AAW4241N Grayhill Inc.
37F_Series_Push_Button.pdf
Виробник: Grayhill Inc.
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 0.15A 24V
Написати відгук
Інші пропозиції 37FBR4-AAW4241N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
37FBR4-AAW4241N 37FBR4-AAW4241N Виробник : Grayhill grayhill_Keypads_37F_Push-1216164.pdf Pushbutton Switches SINGLE BTN,NO,RED/GRN,24V,AL,N SINGLE BTN,NO,RED/GRN,24V,AL,NRed LED, stainless steel housing, natural