37FR50KLF TT Electronics/BI
37.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 9mm 50K Open Type Trimmer.
Інші пропозиції 37FR50KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
37FR50KLF 37FR50KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics Datasheet_MultiTurn%20Trimmer_37-1132399.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 9mm 50K Open Type Trimmer