37SR10KLF TT Electronics/BI
37.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 9mm 10K Open Type Trimmer.
Інші пропозиції 37SR10KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
37SR10KLF 37SR10KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics 37-1528304.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 9mm 10K Open Type Trimmer