37SR20KLF TT Electronics/BI
37.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 9mm 20K Open Type Trimmer.
Інші пропозиції 37SR20KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
37SR20KLF 37SR20KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics Datasheet_MultiTurn%20Trimmer_37-1132399.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 9mm 20K Open Type Trimmer