37SR50KLF TT Electronics/BI
37.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 9mm 50K Open Type Trimmer.
Інші пропозиції 37SR50KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
37SR50KLF 37SR50KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009778083_1-2565659.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 9mm 50K Open Type Trimmer