37WR10KLF
37WR10KLF BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0009778083_1-2565659.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 10K 9MM ST SIDE ADJ
на замовлення 1518 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 37WR10KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
37WR10KLF Виробник : TT Electronics/BI 37.pdf Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE