3816X625H
3816X625H Tri-Star Industries, Inc.
3816X625H.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.56"DIA X 0.63" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.56" Dia x 0.63" H (14.3mm x 15.9mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 730 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.56"DIA X 0.63" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.56" Dia x 0.63" H (14.3mm x 15.9mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3816X625H 3816X625H Виробник : RAF Electronic Hardware 3816X625H.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Tri-Star Tapered Brass Heat-Set Threaded Inserts, 3/8"-16 Thread Size, 0.625" Installed Length