3824X375H
3824X375H Tri-Star Industries, Inc.
3824X375H.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.56"DIA X 0.38" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.56" Dia x 0.38" H (14.3mm x 9.5mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.56"DIA X 0.38" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.56" Dia x 0.38" H (14.3mm x 9.5mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3824X375H 3824X375H Виробник : RAF Electronic Hardware 3824X375H.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Tri-Star Tapered Heat-Set Threaded Inserts, Brass, 3/8"-24 Thread Size, 0.375" Installed Length