39330CEX042A26 Elettrotek Kabel North America
Виробник: Elettrotek Kabel North America
Description: PROFINET CABLE 682 UL CAT 5e 300
Packaging: Spool
Wire Gauge: 26 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair
Jacket (Insulation) Diameter: 0.287" (7.29mm)
Shield Type: Foil, Braid
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Green
Part Status: Active
Voltage: 350 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PROFINET CABLE 682 UL CAT 5e 300, Packaging: Spool, Wire Gauge: 26 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Pair, Jacket (Insulation) Diameter: 0.287" (7.29mm), Shield Type: Foil, Braid, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Green, Part Status: Active, Voltage: 350 V.