Продукція > HENLV POWER > 3986-D12S12LT-2W
3986-D12S12LT-2W
3986-D12S12LT-2W HenLv Power
1686812170926161.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: 2W Fixed DC 12V to DC 12VDC Conv
Packaging: Tube
Package / Case: -40°C ~ 85°C
Mounting Type: Through Hole
Type: 62321;62368-1;55032;61000;55035
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 83mA
Supplier Device Package: 0.50" L x 0.41" W x 0.29" H (12.7mm x 10.4mm x 7.2mm)
Voltage - Input (Min): Isolated Module
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 2 mV
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Написати відгук
Description: 2W Fixed DC 12V to DC 12VDC Conv, Packaging: Tube, Package / Case: -40°C ~ 85°C, Mounting Type: Through Hole, Type: 62321;62368-1;55032;61000;55035, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 83mA, Supplier Device Package: 0.50" L x 0.41" W x 0.29" H (12.7mm x 10.4mm x 7.2mm), Voltage - Input (Min): Isolated Module, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 2 mV, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62321;62368-1;55032;61000;55035.