Продукція > HENLV POWER > 3986-D12S24LT-1W
3986-D12S24LT-1W
3986-D12S24LT-1W HenLv Power
1686812170926161.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: 1W Fixed DC 12V to DC 24VDC Conv
Packaging: Tube
Size / Dimension: 0.50" L x 0.41" W x 0.29" H (12.7mm x 10.4mm x 7.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 12.6V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 41.7mA
Voltage - Input (Min): 11.4V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 1 V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Написати відгук
Description: 1W Fixed DC 12V to DC 24VDC Conv, Packaging: Tube, Size / Dimension: 0.50" L x 0.41" W x 0.29" H (12.7mm x 10.4mm x 7.2mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 12.6V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 41.7mA, Voltage - Input (Min): 11.4V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 1 V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62321;62368-1;55032;61000;55035.