Продукція > HENLV POWER > 3986-D15S09LT-2W
3986-D15S09LT-2W
3986-D15S09LT-2W HenLv Power
1686812170926161.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: 2W Fixed DC 15V to DC 9VDC Conve
Packaging: Tube
Package / Case: 17-SMD Module
Size / Dimension: 0.50" L x 0.41" W x 0.29" H (12.7mm x 10.4mm x 7.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 9V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 111mA
Voltage - Input (Min): 9V
Power (Watts): 2 W
Voltage - Isolation: 3 kV
Написати відгук
Description: 2W Fixed DC 15V to DC 9VDC Conve, Packaging: Tube, Package / Case: 17-SMD Module, Size / Dimension: 0.50" L x 0.41" W x 0.29" H (12.7mm x 10.4mm x 7.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 9V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 111mA, Voltage - Input (Min): 9V, Power (Watts): 2 W, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62321;62368-1;55032;61000;55035.