Продукція > HENLV POWER > 3986-WRD05D15-20WH2
3986-WRD05D15-20WH2
3986-WRD05D15-20WH2 HenLv Power
b0da8a02aa29e9b2902862a24d89198d.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC Power Converter 15V 20W
Packaging: Case
Package / Case: 11-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.50" H (50.8mm x 25.4mm x 12.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 9V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 667mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1500 V
Написати відгук
Description: DC DC Power Converter 15V 20W, Packaging: Case, Package / Case: 11-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.50" H (50.8mm x 25.4mm x 12.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 9V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 667mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1500 V.