Продукція > HENLV POWER > 3986-WRD12S24-20WJ
3986-WRD12S24-20WJ
3986-WRD12S24-20WJ HenLv Power
f97833de3af5088a9b3e69ecb46b1a67.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC Power Converter 24V 20W
Packaging: Case
Package / Case: 11-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.50" H (50.8mm x 25.4mm x 12.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 833mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1500 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC Power Converter 24V 20W, Packaging: Case, Package / Case: 11-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.50" H (50.8mm x 25.4mm x 12.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 833mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1500 V.