Продукція > Керамічні SMD конденсатори > 1206 > 39pF 50V NP0 5% 1206 4k/reel (C1206N390J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
39pF 50V NP0 5% 1206 4k/reel (C1206N390J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
NPO.pdf
Код товару: 50757
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 39 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
Типорозмір: 1206
160 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
З цим товаром купують
10pF 50V NP0 5% 1206 4k/reel (C1206N100J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
NPO.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні SMD конденсатори > 1206
Ємність: 10 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
464 шт - склад
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
5,6pF 50V NP0 5% 1206 4k/reel (MCH315UJ5R6CK- Rohm Semiconductor) (конденсатор керамічний SMD)
MCH31-datasheet.pdf
Виробник: Rohm
Ємність: 5,6 pF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±5% J
2,7pF 50V NP0 0,25pF 1206 4k/reel (C1206N2R7C500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
Код товару: 210
Ємність: 2,7 pF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±0,25pF C
730 шт - РАДІОМАГ-Львів
865 шт - РАДІОМАГ-Харків
710 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
82pF 50V NP0 5% 1206 4k/reel (C1206N820J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
Ємність: 82 pF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±5% J
645 шт - РАДІОМАГ-Львів
33pF 50V NP0 5% 1206 4k/reel (C1206N330J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
Ємність: 33 pF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±5% J