39PRABR10KLF30 TT Electronics/BI
39.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 10K ohm 30% 15mm Single Turn.
Інші пропозиції 39PRABR10KLF30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
39PRABR10KLF30 Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0011708375_1-2565695.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10K ohm 30% 15mm Single Turn